• ETA 2348 90000 FENITÉ

S elektrickým pilníkem na chodidla ETA 2348 90000 Fenité bude péče o vaše nohy příjemná, rychlá a hlavně bezpečná. Vybaven je li-ion akumulátor, který pojme dostatek energie na 90 minut provozu. Stejně dlouho trvá i opětovné dobití. Pilník nabízí na výběr dvě rychlosti otáčení hlavice. Hlavice je vyměnitelná. V balení se nachází 2 kusy náhradních hlavic a je možné je následně dokoupit samostatně dle požadované hrubosti. Součástí balení je napájecí micro USB kabel a praktický stojan.

Udržujte svá chodila v kondici

Trápí vás ztvrdlá kůže na patách a chodidlech a nemáte čas chodit na pedikúru? S tímto problémem vám pomůže stylový elektrický pilník ETA Fenité 2348 90000. Pilník umožňuje nastavení rychlosti otáčení, což vám umožňuje zvolit si tu, která vám plně vyhovuje. Spolehlivě a hlavně bezpečně vás pilník zbaví ztvrdlé kůže na patách i chodidle. Odstranění ztvrdlé kůže je nezbytné, aby nedocházelo k jejímu popraskání.

Praktický ve všech ohledech

Součástí balení je i bohaté příslušenství, které vám zpříjemní jeho využívání. Dostanete napájecí micro USB kabel a stojánek, do kterého lze pilník pohodlně odkládat. V balení se dále nachází dvojice náhradních hlavic. Abyste si mohli vzít pilník i na cesty, dostanete k němu praktický cestovní obal. Výhodou je i vestavěný li-ion akumulátor, který zajistí dostatek energie na 90 minut provozu. Stejně dlouhou dobu potom trvá jeho opětovné dobití. O stavu akumulátoru vás bude informovat světelný indikátor. Hlavice je možné umývat ve vodě. Hlavice lze dokoupit i samostatně ve třech různých hrubostech.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

ETA 2348 90000 FENITÉ

  • Výrobce: ETA
  • Kód výrobku: ETA 2348 90000 FENITÉ
  • Dostupnost: Na skladě
  • 499 Kč

  • Cena bez DPH: 412 Kč

Tagy: ETA 2348 90000 FENITÉ